Fotoaparát z Nokia Lumia 920 poráží konkurenci

Reklama

Kolegové se serveru The Verge přinesli detailní srovnání výkonu fotoaparátu v modelu Lumia 920 s technologií PureView proti trojici konkurenčních telefonů Applu, HTC a Samsungu. Máme i odkazy na originální snímky.

Promo snímky z Nokia Conversations:

The Verge se podařilo získat Nokii Lumii 920 pro porovnání se Samsungem Galaxy S III, HTC One X, Apple iPhonem 4S, také s modelem Lumia 900. Nokia zapůjčila redaktorům k testu prototyp Lumie 920, jelikož zatím neexistuje finální kus, čeká se na dokončení operačního systému Windows Phone 8.

Testeři našli v Central Parku stejné místo, kde se fotily tyto ukázkové snímky a začali fotit. Po kliknutí se zobrazí snímky v plném rozlišení!

Na nich je jasně vidět, že Lumia 920 umí zachytit záběry i při nízkém osvětlení, stabilizace obrazu omezila třes rukou a tak se na fotky z večera nebo noci dá dívat.

Při použití Samsungu Galaxy S III a HTC One X zjistili, že o něco lepší to je při zapnutém nočním režimu, to Lumia nepotřebuje. Redaktoři The Verge dodávají, že se fotky z Lumie jsou možná až moc jasné a finální software by mohl zajistit kratší čas uzávěrky, aby se dobré záběry za špatného světla nerozmazávaly. A jak se líbí fotky vám?

Zdroj: The Verge

Reklama