Fotoreportáž: Vodafone pláž v Karlových Varech

Reklama

Vodafone, jakožto dlouholetý partner Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, přivezl do tohoto města již poněkolikáté městskou pláž. Pokud vás nebavilo koukat na filmy nebo korzovat po kolonádě s oplatkou v ruce, pláž byla tím pravým místem.

Vodafone Pláž byla ve Varech už loni, podívejte se na naši fotoreportáž v tomto článku. I letos si mohli věichni návštěvníci KVIFF bez ohledu na to, jakého operátora používají, pohovět na městské pláži lokalizované hned vedle Vřídla, tedy poblíž Granhotelu Pupp, v samotném centru lázeňského (a filmového) města.

Pokud byste byli unaveni z neustálého korzování od jednoho pramene k druhému, mohli jste využít bezplatných cyklorikš. Jejich řidiči byli k večeru notně vyčerpaní, vypadá to tedy, že se festivaloví návštěvníci neostýchali a možnost romantické vyjížďky skutečně využívali.

Vodafone_Vary_plaz_1

Vlastní pláž byla samozřejmě určena především k relaxaci a zábavě, přesto tam aspoň někdo pracoval. Data experti Vodafonu pomáhali návštěvníkům s nastavením jejich telefonů, předváděli výhody LTE internetu a pomáhali s nabitím mobilů prostřednictvím solární nabíječky. Zájemci si mohli vzít zdarma časopis ČiliChilli nebo pohled z karlovarské pláže („Milý dědečku. Já vím, že jsi v Karlových Varech byl za mlada s babičkou, ale pláž tady tehdy určitě nebyla“).

Vodafone_Vary_plaz_2Vodafone_Vary_plaz_3

Po náročném festivalovém programu jistě přišla vhod pohodlná lehátka nebo houpací sítě. Příznivci seriálu Pobřežní hlídka (kdo si ho ještě pamatuje!) se mohli stylizovat do jednotlivých seriálových postav a posadit se do příslušného lehátka.

Vodafone_Vary_plaz_8Vodafone_Vary_plaz_4

Příliš aktivní děti, které odmítají sedět na lehátku a slunit se, bylo možno zabavit stavěním báboviček (písek k dispozici), hraním stolního tenisu, nebo třeba badmintonu. Však ony se jednou musí unavit. A vy si zatím můžete dát nějaký letní koktejl v plážovém baru.

Vodafone_Vary_plaz_6Vodafone_Vary_plaz_7

A pokud je ani ping pong neutahal, je tu ještě zábava zvaná skimboarding. Jednoduše vezmete surf, rozběhnete se s ním v umělém vodním příkopu, a někdy v průběhu běhu na něj naskočíte. Voda stříká všude kolem, všichni se smějí a výskají, zábava zaručena. To všechno a ještě mnoho dalšího (třeba filmové kvízy nebo kuličky) o malé i velké ceny.

Vodafone_Vary_plaz_5Vodafone_Vary_plaz_9

Reklama