Foursquare: nově s rozšířenou realitou [aplikace]

Reklama

Aplikace Foursquare se neustále vyvíjí a dostává nové aktualizace. Nově podporuje rozšířenou realitu prostřednictvím fotoaparátu mobilu, vylepšilo se prostředí a design aplikace. Už jste přátelům dali vědět, kde točí dobré pivo?

Foursquare_WP8_2Foursquare_WP8_3Foursquare_WP8_4Foursquare_WP8_5Foursquare_WP8_6

Aplikace Foursquare patří mezi populární programy se stejnojmennou sociální sítí, kterou používá po celém světě spousta uživatelů s různými operačními systémy telefonů. Verze pro Windows Phone 8 se v posledních dnech hodně proměnila a přidala další zajímavé funkce pro ještě pohodlnější „čekování“ na oblíbených místech. Inovace zažilo hlavně prostředí s přehlednou grafikou a možností zobrazení velké mapy přes celý displej.

Foursquare_WP8_7Foursquare_WP8_8Foursquare_WP8_9Foursquare_WP8_10Foursquare_WP8_11

Zůstaly volby prohlížení okolí, výpis aktivit vašich přátel, zobrazení vašeho profilu. Přehledné ikony navádí k zobrazení speciálních nabídek, uložených míst a dalších možností. Kromě popisků míst jasně vidíte jejich fotky, vzdálenosti a také, jestli tam byl jiný uživatel Foursquare.

Foursquare_WP8_15Foursquare_WP8_14Foursquare_WP8_13Foursquare_WP8_12

Pokrokovou funkcí je rozšířená realita, kdy stačí klepnout při zobrazené mapě na symbol fotoaparátu. Poté se stačí s mobilem otáčet a hned se ukazují symboly míst v okolí. Klepnutím opět ukážete jejich detaily. Nechybí ani okénko „radaru“, který vás navede, kterým směrem jsou místa hodné navštívení. Na aplikaci se očividně stále pracuje, poslední update byl 22. května, přesto občas spadne při natahování informací. Většinou je však spolehlivě stabilní. Jak jste s aplikací spokojeni, používáte Foursquare?

Reklama