FreeBuds Pro 3: vstupenka do ticha za necelých 5 000 Kč

Reklama

TOP model ANC sluchátek Huawei je právě v prodeji. Těšit se můžerme na pokročilé tečchnologie pro potlačení hluku, přenos hlasu a vyladěnou ergonomii. Dokonce přibyla velikost adaptéru XS pro nejmenší uši.

FreeBuds Pro 3 jsou už nyní dostupné v bílé, matně stříbrné nebo stylové zelené variantě s přesnou cenou 4 799 Kč, např. na eshopu Huawei. Sluchátka odolají vodě a prachu díky IP68. Elegantní design nabízí dotykové ovládání na vnější straně, změny se odehrály uvnitř. Kvalitní poslech podpoří algoritmus Triple Adaptive EQ, který detekuje úroveň hlasitosti či tvar zvukovodu a aplikuje optimální úroveň zvuku a nastavení ekvalizéru.

Výrobce poladil výkon ANC ve verzi 3.0, má jít o daších 50 % utlumení, stejně tak zachytávání hlasu je lepší díky Pure Voice 2.0 s využitím trojice mikrofonů. Vylepšení se dočkalo nabíjecí pouzdro, které vydrží až 100 000 otevření a zavření. Společně s kapacitou baterie pouzdra sluchátka nabízejí 31 hodin poslechu bez ANC na 50% hlasitost. Samotná sluchátka pak 6,5 hodiny.

Reklama