Freelander PD10 3G Pro, tablet pro dvě SIM [preview]

Reklama

Pardubická společnost Mobilnaut začala do Česka dovážet čínský tablet Freelander PD10 3G Pro. Vyznačuje se slotem pro dvě karty SIM, dvoujádrovým procesorem a sedmipalcovým dotykovým displejem. Cenově se pohybuje okolo 5 500 Kč. Zaujme vás?

Tablet má rozměry 194 × 122 × 11 mm, váží 330 g. V tomto těle je ukryt sedmipalcový displej s rozlišením 1 024 × 700 bodů, který zobrazuje 16 milionů barev a je dotykový s kapacitní technologií. Na něm se zobrazují ikony operačního systému Android 4.0.4, o jehož plynulý chod se stará dvoujádrový procesor s taktovací frekvencí 1 GHz. Operační paměť je pouze 1GB, pro uložení vlastních dat vám pak tablet nabídne 8GB úložiště spolu se slotem pro paměťové karty.

Freelander_PD10_3G_Pro_1Freelander_PD10_3G_Pro_4

Freelander PD10 3G má slot na dvě SIM karty, na obou je současně na příjmu. Podporuje hlasové hovory i datové přenosy prostřednictvím sítí 2G a 3G. Pokud by vám to nestačilo, můžete se připojit prostřednictvím sítě Wi-Fi. Prostřednictvím datových sítí lze přenášet například snímky z 2Mpx fotoaparátu.

Freelander_PD10_3G_Pro_2 Freelander_PD10_3G_Pro_3

Pro spojení s okolím slouží standardní sluchátkový konektor, mini HDMI port a dokonce stavovou LED diodu elegantně ukrytou v mini USB konektoru, který slouží nejen jako nabíjecí konektor, ale i pro připojení externích disků a dalších periférií. Výrobce navíc slibuje, že nahrál do tabletu český firmware, takže i po restartu do továrního nastavení bude jako výchozí jazyk fungovat čeština.

Freelander_PD10_3G_Pro_5

Reklama