Funny Photo: jak zošklivit přátele (recenze aplikace)

Reklama

Funny Photo patří do skupiny programů, které se snaží určitým způsobem upravovat fotky. Tentokrát ale nepočítejte s žádnými barevnými filtry a laděním detailů. Tahle aplikace se totiž fotky snaží co nejvíce zdeformovat a udělat jejich výslednou podobu maximálně vtipnou.

Abyste si tuto aplikaci co nejvíce vychutnali, bude ideální, když bude ústředním motivem fotografie něčí tvář. Čím více místa bude zabírat, tím lépe. A pak už se můžete pustit do „vylepšování“. Jednoduchými pohyby prstu po displeji objekt zvětšujete, nebo mu naopak místa ubíráte. K dispozici jsou i tři efekty, které výsledné dílo zkázy ještě více zvýrazní. Obličej se může ještě více pokroutit, nepřirozeně roztáhnout, nebo zúžit. S efekty to ale zase příliš nepřehánějte, ať je poznat, o koho se vlastně jedná.

I Když je Funny Photo zábavný program, nedalo by zas tolik práce, udělat jej ještě podstatně lepší. Při úpravě fotek mi hodně vadilo, že se dá vrátit zpět jenom poslední změna. Samozřejmě, dokud snímek na konci neuložíte, s fotkou se nic nestane, mnohdy ale musíte začít s úpravami od začátku. Možných změn určitě mohlo být i víc, u těch nabízených by zas nebylo na škodu přidat jejich popis a mít na výběr sílu výsledného efektu.

Aplikaci tedy chybí k dokonalosti mnohé, pokud ale hledáte jednoduchý a rychlý způsob pro změnu fotek, třeba vám poslouží.

Cena: freeware

Odkaz na stažení

Reklama