FUP Monitor: pohlídejte si vyčerpání FUP limitu (aplikace)

Reklama

Máte mobil hlavně pro surfování a stále narážíte na FUP limit? Už si nemusíte kontrolovat zbývající data v internetové samoobsluze ručně, nepříjemný limit FUP ohlídá automaticky aplikace. Nechybí ani aktivní dlaždice!

Aplikace FUP Monitor mi přišla pod ruku náhodou v souvislosti s kontrolou spotřebovaného množství dat. Jelikož patřím k těm, kterým limit FUP pravidelně nestačí, začal jsem ji s radostí používat. Aplikace českého vývojáře automaticky rozezná operátora vložené SIM karty. Data o FUP si bere z internetové samoobsluhy vašeho telefonního účtu. Pro tyto potřeby musíte zadat jméno a heslo pro vstup do samoobsluhy, diskrétnost je zaručena, vše se ukládá jen v mobilu.

Na vás je také úprava frekvence automatické kontroly stavu spotřeby dat a to třeba jednou za hodinu, čtyřikrát denně, jednou za dva dny apod. Před vyčerpáním FUP se můžete nechat informovat, např. když zbytek klesne pod 10 MB apod.

Využití FUP se ukazuje jasně – kolik zbývá, kdy dojde k obnovení FUP, za kolik dní a kdy naposledy aplikace stav ověřovala. Malý graf pro ilustraci předvádí spotřebu dat během uplynulých dní. Když si aplikace připnete na pohotovostní displej, bude se vám ukazovat stav vyčerpání FUP a nemusíte aplikace ani spouštět. Šikovná aplikace v mém případě pro Vodafone funguje bezvadně, autor už přinesl pár zlepšení, stačí napsat do komentářů na Marketplace.

Operační systém: Windows Phone 7.5

Cena: zdarma

Odkaz ke stažení

Reklama