Gamdias Hebe V2: sluchátka pro hry i hudbu [recenze]

Reklama

Herní sluchátka k počítači můžete připojit v mobilu nebo tabletu, svým projevem určitě nezklamou. Gamdias Hebe je dostupný headset s dobrou ergonomií.

GAMDIASHEBEV2_1

Gamdias Hebe V2 je druhou generací herních sluchátek, která jsou stvořena hlavně pro pohodlné několikahodinové nošení a hlavně dobrý hudební zážitek. Sluchátka jsou vybavena pružným mostem, který se přizpůsobí snad každé hlavě. Chválím velké náušníky,  které ani po celém dni do uší netlačí a nehřejí.

GAMDIASHEBEV2_2GAMDIASHEBEV2_3

V náušnících najdete 50mm neodymiové měniče, zvenčí je pak připevněn otočný a ohebný mikrofon. Bohaté polstrování je příjemné na uších, konstrukce sluchátek nijak nevrže a nemá velký přítlak. Chválím dlouhý textilem opletený kabel s 3,5mm jackem, pro zájemce je připraveno prodloužení s ovládacím modulem pro řízení hlasitosti.

GAMDIASHEBEV2_5GAMDIASHEBEV2_4

Sluchátka používám s počítačem i telefony pro přehrávání hudby ze Spotify. Projev sluchátek je příjemně nakloněn basům, ovšem nechybí středy a nějaké výšky. Pro moderní hudbu akorát, pro zvuky z her velmi vhodné. Navíc za dostupnou cenu pod 1 000 Kč lze jen doporučit!

Parametry Gamdias Hebe V2

  • reproduktory: 50 mm
  • rozsah: 20 – 20 kHz
  • impedance: 32 Ohm
  • citlivost: 108 dB
  • přívodní kabel: 1,2 m, s prodloužením 1,6 m
Gamdias Hebe V2 3,5mm lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama