Gastromapa Lukáše Hejlíka poradí, kam jít jíst

Reklama

Milujete kvalitní suroviny, dobré jídlo a pití? Už nemusíte bloudit po kavárnách a restauracích a zkoušet neověřené. Nalistujte ověřené podniky v mapě herce Lukáše Hejlíka, který se jejich zkoušení věnuje už 5 let

Gastromapa Lukáše Hejlíka je šikovná aplikace, která využívá GPS vašeho mobilu. Po spuštění hned vidíte vyzkoušené a otestované podniky ve vašem okolí, nebo si je najdete v seznamu. Hledání podniků funguje i po napsání názvu města, kam třeba míříte.

Aplikace je bohatá, obsahuje zevrubný popis zážitků se stravováním, nechybí fotky a odkazy na podniky na webu a Facebooku. Pokud nějaký podnik v mapě chybí, můžete jej autorům doporučit a poslat jim informační mail. Samozřejmostí je ukládání oblíbených podniků, stačí zvolit symbol srdíčka. Mapa se neustále rozrůstá o další tipy (brzy snad přibude i příjemná bistrokavárna Něco mezi z Mikulova), takže si aktuálně vyberete z 1 000 různých míst, kde se dobře najíst a napít. Mapu můžete procházet v její webové verzi, mobilní je ke stažení zdarma na Google Play a iTunes.

Reklama