Genius Energy Mouse: nabijte si mobil z myši! [test]

Reklama

Optická bezdrátová myš Genius poskytuje záložní energii v akumulátoru s kapacitou 2 700 mAh. Z myši díky univerzálnímu USB výstupu snadno dobijete vaše telefony.

GeniusEnergyMouse_1GeniusEnergyMouse_12

Genius Energy Mouse je zajímavý hybrid optické myši a záložního akumulátoru s kapacitou 2700 mAh. Počítačové příslušenství tak umí nabít telefon třeba někde na cestách. Myš obsahuje optický snímač s přesností 1 200 dpi, můžete ji koupit ve třech odstínech – červené, modré a šedé. Povrch myši je matný, k ovládání počítače použijete dvě tlačítka a jedno rolovací kolečko. Čtvrté tlačítko slouží pro napájení a zjištění stavu nabití. Vhod přijdou gumové neklouzavé plošky po bocích a na horní straně.

Genius Energy Mouse lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


GeniusEnergyMouse_3GeniusEnergyMouse_4GeniusEnergyMouse_11GeniusEnergyMouse_5

Ve 4 stupních modré diody ukazují stav akumulátoru, který napájí jak myš, tak připojený telefon. Myš postrádá boční tlačítka, její rozměry nejsou přehnané, pro moji velkou dlaň bych uvítal větší model. Skvěle se hodí na transport, ve spodní části totiž má držák na 2,4GHz vysílač do slotu USB.

GeniusEnergyMouse_7GeniusEnergyMouse_8GeniusEnergyMouse_9GeniusEnergyMouse_10

Instalace do počítače je jednoduchá, myš reaguje přesně, její cvakání je velmi tiché. Nabití akumulátoru proběhne díky přibalenému USB kabelu z počítače, počítejte s nabíjením třeba přes noc. Výstup z myši má parametry 1A/5V, tedy klasickou rychlostí síťových nabíječek.

GeniusEnergyMouse_6

Reklama