Genius GX Gaming Zabius M HS-G250: sluchátka nejen pro pařany

Reklama

Rudočerné špunty vznikly pro použití při hraní her, ovšem výborně fungují s telefonem. Nechte se ohromit dunivými basy a výraznou hlasitostí, výrobce přidal i pouzdro na transport, přitom cena zůstává skvělá.

GeniusGXGamingZabiusHSG250_5 GeniusGXGamingZabiusHSG250_6

Genius HS-G250 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Genius GX Gaming Zabius M HS-G250 jsou špunty patřící do gamingové řady příslušenství Genius GX Gaming, tedy pro využití počítačovými hráči. Aby nemuseli přenášet velká sluchátka, ocení tyto špunty. Špunty doprovází pevné pouzdro na přenos, ve výbavě najdete další dva páry nástavců do uší a také kabel pro počítač s rozděleným vedením zvuku sluchátek a mikrofonu. Pro multiplayer hry tedy ideální.

GeniusGXGamingZabiusHSG250_3GeniusGXGamingZabiusHSG250_2

Po zapojení do mobilu však fungují také skvěle, díky modulu s mikrofonem a tlačítkem lze ovládat hovory i přehrávač hudby. Dobře reaguje na spuštění hlasového vytáčení. Sluchátka dostala ploché kabely proti zamotání, délka kabelu je 1,2 m. Projev špuntů je spíše dunivější pro milovníky basů, v uších drží spolehlivě a nijak netlačí. Atraktivní špunty můžu jen doporučit, navíc když stojí jen pár stovek!

GeniusGXGamingZabiusHSG250_1GeniusGXGamingZabiusHSG250_4

 

Reklama