Genius HS-930BT: bezdrátové hudební potěšení [test]

Reklama

Cenově zajímavý headset můžete bez obav věnovat pod stromeček. Nezklamou konstrukcí, připojením a hlavně zvukem!

GeniusHS930BT_orig_2

Genius HS-930BT váží jen 160 g a na hlavě je tak skoro neucítíte. Polstrované náušníky tlačí tak akorát a uši jsou v pohodlí. Náhlavní most je pouze pogumovaný, vnitřní konstrukce je pak z kovu. Jelikož je headset stvořený pro cestování, najdete v balení sáček a na konstrukci oceníte dva klouby pro složení. Jak praktické!

GeniusHS930BT_6GeniusHS930BT_5

Součástí sluchátek je i propojovací 3,5mm kabel, ovšem vy můžete párovat rovnou s mobilem nebo tabletem díky podpoře bluetooth. Bezdrátový headset má i mikrofon a nezbytná ovládací tlačítka pro hovory, posun skladeb i řízení hlasitosti. Nechybí ani nezbytná kontrolka LED pro stav párování a baterie.

GeniusHS930BT_orig_1GeniusHS930BT_orig_3

Výrobce udává 900 hod výdrž na nabití nebo 15 hod přehrávání. Já jsem je během týdne občasného poslechu nenabíjel více než jednou. Konstrukce náušníků zcela nebrání vstupu zvuků zvenčí, takže uslyšíte okolí, jak na vás třeba mluví. Stejně tak z náušníků uniká nějaký zvuk ven, nehodí se tak do zcela tichých kanceláří, nebo musíte ubrat hlasitosti.

GeniusHS930BT_2GeniusHS930BT_4

Každopádně podání zvuku je očekávaně plošší, ovšem s dobrým podáním basů. Sluchátka mne projevem spíše příjemně překvapila a mohu je doporučit s klidným svědomím. Pro poslech venku i uvnitř, s kabelem nebo přes bluetooth.

Headset Genius HS-930BT

  • Funkce bluetooth – A2DP, AVRCP
  • Spojení – bluetooth, kabel 3,5mm jacky
  • Nabíjení – microUSB
  • Cena – 799 Kč, koupíte v obchodu Digitor
Genius HS-930BT lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama