Genius HS-M435: sluchátka na hudbu i hovory [recenze]

Reklama

Už vás nebaví klasické špunty k mobilu? Kupte si sluchátka Genius, které představují solidní řešení pro poslech hudby i telefonování.

GeniusHSM435_2GeniusHSM435_9

Genius HS-M435 jsou zástupci levných sluchátek, která mají připojitelný kabel s mikrofonem, na hlavě vás rozhodně nebudou tížit a ještě si poslech docela užijete. Headset je vybaven kovovým mostem, který do uší netlačí, rovněž za to mohou polstrované náušníky.

GeniusHSM435_6GeniusHSM435_5

Ty vás vyloženě od okolí neodhluční, uslyšíte třeba, když na vás bude někdo mluvit. Rovněž počítejte s tím, že zvuk se dostane ven ze sluchátek. Pr oúpravu výšky náušníků slouží kolejničky v kovovém mostu, posouvás se každý náušník odděleně. Aby netlačil most do hlavy, tak jej výrobce potáhnul vrstvou kůže.

GeniusHSM435_4GeniusHSM435_3

Díky modulu s mikrofonem lze telefonovat a nemusíte sluchátka z hlavy sundávat. Zvukový projev spadá do průměru, při vyšší hlasitosti začínají hrát lépe a uslyšíte i náznak basů. Jinak je produkce plochá bez výrazných odlišení složek hudby. Jednoduše sluchátka neurazí, ale ani výrazně nenaštvou. Za více než přijatelnou cenu dostanete pružná sluchátka pro časté přenášení, budete rádi za polstrované náušníky i kabel s mikrofonem.

Koupíte za 371 Kč např. v CZC.cz zde.

Reklama