Genius SP-920BT: ukřičená kostka [recenze]

Reklama

Nestačí vám výkon reproduktoru na vašem mobilu nebo tabletu? Poslouchejte hudbu kdekoliv z přenosné kostky od Geniusu. Užijete si basy a můžete přes ni také telefonovat.

GeniusSP920BT_1

Genius SP-920BT je hudební příslušenství, které lze s mobily spárovat přes bluetooth. V balení najdete i 3,5mm kabel pro zapojení třeba do notebooku. Plastová kostka se prodává v různých barvách, v ČR ji koupíte v černé a bílé. Pevný plast s matným povrchem neláká otisky a dává tušit větší odolnost proti poničení při častém přenášení.

Genius SP-920BT lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


GeniusSP920BT_2GeniusSP920BT_3

Genius obsahuje dva reproduktory a výdech subwooferu vespod, boky kryjí mřížky. Na straně poblikává vícebravená stavová LED, nechybí microUSB k nabíjení a praktický 3,5mm jack.

GeniusSP920BT_4GeniusSP920BT_5GeniusSP920BT_6GeniusSP920BT_7

Horní strana z šedé gumy  dostala ovládací tlačítka přehrávače hudby, stisk doplňuje cvaknutí. Výkon repráčku je slyšitelně solidní, užijete si basy a velkou hlasitost. Proti poskakování repráčku po stole působí gumové nožky vespod, a opravdu se to hodí. Poslech si skutečně užijete. Spojení přes bluetooth funguje spolehlivě, po přerušení párování se zařízení samo vypíná.

Specifikace Genius SP-920BT

  • Výkon: 2×3 W + subwoofer
  • Baterie: 800 mAh
  • Spojení: bluetooth 4.0, kabel 3,5mm jack
  • Funkce: handsfree, mikrofon
  • Balení: kabel 3,5mm jack, kabel microUSB

Reklama