gMaps: pusťte si StreetView na Windows Phone [aplikace]

Reklama

Díky aplikaci gMaps dostanete Google Mapy do telefonů se systémem Windows Phone. Aplikace dostala aktualizaci a vy máte možnost využít Google StreetView ve vysokém rozlišení ve vašem mobilu. Co vše ještě umí?
gMaps_1gMaps_4gMaps_5

Aplikace gMaps nestojí ani korunu, strpět jen musíte proužek s reklamou. V plné verzi za 52,50 Kč se jí zbavíte, ale dá se to vydržet i s ní. Aplikace pracuje na Windows Phone 7.5 a 8. gMaps není oficiální aplikací od Googlu, nicméně naplno využívá jejich podkladů. Využívá GPS a datových přenosů, najde vaši polohu, změří rychlost. Na mapě můžete plánovat cestování pěšky, na kole, autem, dozvíte se pokyny, kde zahnout a neztratit se.

gMaps_10gMaps_9gMaps_8gMaps_6

Zapnout lze vrstvu se zobrazení linek MHD, také se silničním provozem. Podporován je noční režim i aktivní dlaždice na pohotovostní displej. Ve vašem okolí lze hledat body zájmu, třeba dobrou restauraci, pak se do ní navigovat nebo si ji prohlédnout zvenčí prostřednictvím Google StreetView.

gMaps_7gMaps_3gMaps_2

Právě tato funkce se mi zamlouvá asi nejvíce, plynule si můžete procházet nejrůznější místa, kde se auto Googlu pohybovalo. Tedy vše jako v internetovém prohlížeči na počítači. Aplikace umí zobrazení v kvalitním rozlišení, stačí aktivovat funkci HD. Pro rychlejší stahování dat se dá použít i nižší rozlišení. Po mapě se posouváte ťukáním do směrových šipek, vše je jednoduché a intuitivní. gMaps mohu jen doporučit!

  • Operační systém: Windows Phone 7.5, 8
  • Cena: zdarma s reklamou, 52,50 bez nich
  • Link ke stažení: Windows Phone Store

Reklama