GoClever Chronos Colour: dostupné hodinky k mobilu

Reklama

GoClever uvádí do prodeje stylové hodinky s barevným dotykovým displejem, které nestojí ani 2 000 Kč! Hodinky umí sportovní funkce a také odolají vodě.

ChronosColour_6ChronosColour_4

Chronos Colour navazují na předchozí model hodinek Chronos Eco, které jsme testovali zde. Model Colour jde dále, pouzdro se trochu zvětšilo a obsahuje barevný dotykový displej 1,6 palců, celkem pouzdro měří 41 × 55 × 12 mm. Designově se dost povedly, pod displejem vidíte ovládací tlačítka, nechybí reproduktor a mikrofon na hovory.

ChronosColour_5

Hodinky podporují párování s Androidy, obsahují rádio, samozřejmě zobrazí informace o zprávách, hovorech, díky akcelerometru pohlídají fitness aktivity, oceníte ovládání hudebního přehrávače, nebo třeba dálkové ovládání fotoaparátu v mobilu. V aplikacích hodinky nabízejí kalendář, počasí, kalkulačku… Skvělou zprávou je výdrž na 350mAh akumulátor až 2 týdny pohotovosti, při běžném využití výrobce slibuje 5 dní. Nabíjí se klasickým microUSB. Určitě zajímavé hodnoty, jsme zvědaví na praktický test. A nejlepší na konec, stojí 1 999 Kč!

Reklama