Goclever má chytré hodinky Chronos Eco [preview]

Reklama

Nositelná zařízení jsou velkým hitem posledního roku a pozadu nemohou zůstat ani menší výrobci. S vlastními hodinkami tak přichází i polský Goclever, zavádějící se výrobce telefonů a tabletů.

Hodinky se jmenují Goclever Chronos Eco a pyšní se rozměry 4,5 × 3,5 × 1,1 cm při hmotnosti 36 g. Toto drobné tělo skrývá baterii, která udrží přístroj v chodu po dobu tří až čtyř týdnů podle toho, jak moc ho budete využívat. Za dlouhou výdrž může do značné míry LCD displej – kromě nízké spotřeby se vyznačuje skvělou čitelností na slunci.

Goclever_Chronos_Eco_1Goclever_Chronos_Eco_4

Hodinky komunikují s jakýmkoliv telefonem (s operačním systémem Android či iOS) prostřednictvím bluetooth 4.0. Nejprve si ale musíte stáhnout bezplatnou aplikaci stejného jména. Tak pak v hodinkách zobrazuje informace o příchozích zprávách, e-mailech, hovorech a dalších událostech, na což vás upozorní jemným zavibrováním.

Goclever_Chronos_Eco_2Goclever_Chronos_Eco_3

Z hodinek dále můžete ovládat fotoaparát mobilu nebo přehrávání hudby. Vzhledem k tomu, že Goclever Chronos Eco obsahuje i akcelerometr, zvládne sledovat vaši pohybovou aktivitu a monitorovat spánek. Vzhledem k tomu, že je lze použít jako sporttester, vyznačují se hodinky voděodolností do tlaku 5 ATM. To v praxi znamená, že s nimi můžete plavat, nikoli se však potápět.

GOCLEVER Chronos Eco lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama