GoMobil si hraje na zmrzlináře: sestavte si tarif na zkoušku

Reklama

Virtuální operátor GoMobil se rozhodl využít prázdninového období a nechat zákazníky, aby si bez závazků vyzkoušeli jeho tarify. Vše promuje tématem zmrzlinového kornoutu, do kterého zařazujete jednotlivé složky.

V řeči GoMobilu je základem letní ochutnávkové akce kornout – paušál za 25 Kč/měsíc. Do něj si pak vkládáte tři kopečky, neboli data, minuty a SMS. Ve všech případech můžete volit z několika různě drahých příchutí, neboli balíčků, např. u dat se ceny pohybují od 0 Kč za 0 MB do 350 Kč za 1,5 GB. U volání pak volíte v široké škále 0-275 Kč (za 300 volných minut), u zpráv pak 0-275 Kč (300 volných SMS). Všechno si pak můžete vylepšit polevou a posypem. Poleva má podobu přístupu k síti LTE za 15 Kč/měsíc, posyp stojí 99 Kč a poskytne vám neomezené volání v rámci sítě.

GoMobil_zmrzlina

Jelikož se jedná o balíčky bez závazků, můžete si svůj kornout sestavit každý měsíc podle aktuální chuti. A po ukončení prázdninové akce se rozhodnout, jestli ho chcete používat i poté, ovšem už za vyšší ceny (čtěte malá písmena). Podrobnosti na webu www.zmrzlinovamanie.cz.

Reklama