GTA Vice City: svobodná pařba na Android a iOS [hra]

Reklama

Legendární herní tituly se dostal na displeje mobilních telefonů a vy máte možnost si zahrát hru plnou zločinu, střelby, skvělé grafiky a zajímavých prostředí. Propadnete kouzlu rozsáhlých kampaní, v nichž si budete budovat respekt a úspěch?

GTA Vice City přichází na mobilní platformy během desetiletého výročí od uvedení stejnojmenné počítačové hry. Fanoušci zajásali, že nyní mohou díky mobilu opět vklouznout do atmosféry 80. Let, v němž se budou s hlavní postavou pohybovat po ulicích Vice City.

GTA Vice City GTA Vice City

Vaše postava se jmenuje Tommy Vercetti si musí vydobýt své postavení v sevření mafiánů. Princip hry spočívá v plnění úkolů, za něž dostáváte peníze, můžete se volně pohybovat po městě a okolí, krást auta, jezdit se vším možných a kam se vám zachce.

GTA Vice City

V Rockstar zapracovali na ovládání hry, které se jednoduše muselo vejít na dotykový displej. Tým Rockstar připravil verze pro iOS a Android, pro hraní si nachystejte menší množství desetikorun, na Google Play je potřeba zaplatit 116 Kč, na iTunes jde o 4,99 dolarů. Za tyto peníze dostanete ale jednu z nejrozmanitějších her, která vás zabaví na dlouhé dny.

  • Odkazy ke stažení: iOS, Android
  • Cena: 4,99 dolarů, 116 Kč

Recenze a ukázky hry

Reklama