GTS se stává virtuálem pro firmy a další virtuály

Reklama

A máme tu dalšího virtuálního operátora. Tentokrát je jím telekomunikační společnost GTS, která bude nabízet mobilní služby T-Mobilu jak svých firemním zákazníkům, tak případným dalším virtuálním operátorům. Nabídka je bohužel neveřejná.

GTS je telekomunikační firma, která poskytuje služby firemním zákazníkům. Nabízí jim mimo jiné internetové připojení a telefonní pevné sítě. Nyní se dohodla s T-Mobilem a nabídne svým firemním zákazníkům také služby mobilní. Jak už to u služeb pro firmy bývá, nabídka je neveřejná a její konkrétní výše závisí na tom, co si příslušná firma s GTS dohodne.

Jediná položka, kterou lze z ceníku vyčíst, je neomezený tarif za 650 Kč bez DPH (inu, pro firmy) s úvazkem na dva roky, bezplatným voláním v rámci Česka z pevné i mobilní sítě a datový balíček s FUP 1 MB týdně. K tarifu dostanete Wi-Fi router, takže by vám teoreticky oněch 30 MB měsíčně mohlo dostačovat.

GTS ale také umožní vstup dalších virtuálů. Má totiž od T-Mobilu povolení prodávat své služby dál. To znamená, že pokud bude chtít nový operátor vstoupit na trh, nebude muset složitě vyjednávat s T-Mobilem (či jiným operátorem), ale pravděpodobně o něco jednodušeji se dohodne s GTS.

Reklama