Ha-vel bude od 13. června nejlevnějším virtuálem

Reklama

Na trh se chystá další virtuál, Ha-vel se svou službou Ha-loo. Pravděpodobně bude nejlevnější na trhu, nabídne volání i SMS za korunu, účtování po sekundách a samozřejmě žádné závazky. Svou síť mu poskytne T-Mobile prostřednictvím GTS.

O firmě Ha-vel jste už možná slyšeli, nabízí internetové připojení a služby VoIP operátora. Jednu dobu se o ní také spekulovalo jako o dalším účastníkovi aukce volných mobilních frekvencí, nakonec se ale rozhodla nezúčastnit. Nyní informovala tiskovou zprávou o tom, že 13. června začne nabízet i mobilní služby.

Tisková zpráva je poměrně skoupá. Informuje o cenách – 1 Kč/min hovoru do vlastní a pevné sítě, 2 Kč/min volání do ostatních českých sítí. Odeslání textové zprávy operátor zpoplatní částkou 1 Kč do vlastní sítě a 1,30 Kč do cizích sítí. To vše bude nabízeno bez závazku formou předplacené karty Ha-loo, hovory pak účtovány po sekundách.

Tím oficiální informace končí, podle zjištění Hospodářských novin (článek zde) bude virtuálnímu operátorovi poskytovat svou síť T-Mobile a to formou přeprodeje přes GTS. Samotná firma GTS přitom již dříve oznámila, že se stane virtuálním mobilním operátorem pro své firemní zákazníky.

Reklama