Handsfree BlueTrek Mini+: mobil si odložte [recenze]

Reklama

Ušetřete si námahu při dlouhodobém telefonováním použitím bluetooth handsfree. Sluchátko BlueTrek odvede dobrou práci a to jej na uchu skoro neucítíte.

BluetrekMini_7BluetrekMini_8

Handsfree BlueTrek Mini+ pořídíte již za pár stokorun a domů si odnesete designově úsporné balení sluchátka s příslušenstvím. Součástí výbavy je nezbytný microUSB dobíjecí kabel, pro upevnění v uchu slouží tři průhledné silikonové adaptéry. K zavěšení ještě lze doplnit o otočnou plastovou sponu.

Chce mít jiné stylové handsfree sluchátko na uchu? Testovali jsme další modely BlueTrek v tomto článku!

BluetrekMini_2BluetrekMini_1

Sluchátko skoro nic neváží, jeho povrch je potažen gumou a hned z něj získáte dobrý dojem. Zaoblená konstrukce obsahuje dominantní prvek v podobě lesklého vícefunkčního tlačítka. O něco dále je pak vícebarevná dioda a logo výrobce.

BluetrekMini_6BluetrekMini_9

Na boku nepřehlédnete posuvník zapnutí sluchátka, na druhé straně se trochu schovávají tlačítka hlasitosti. Ta splývají s povrchem a pro jejich ovládání je dobré získat cit.
Po nabití sluchátka jej můžete spárovat s více telefony najednou, hlavním tlačítkem přijímáte/ukončujete hovory, dvojitý stisk vytáčí poslední volaný kontakt. Přidržení pak aktivuje hlasové vytáčení.

BluetrekMini_5BluetrekMini_4

Zvuk sluchátka závisí na dobrém uchycení v uchu, někdy i maximální hlasitost není nutná. Při vyzvánění sluchátko hraje melodii. Podporuje rovněž přehrávání hudby třeba z videa na YouTube nebo z přehrávače.

BluetrekMini_3

Sluchátko se mi líbí designem a nízkou hmotností. V praxi jsem využil sponu pro jistější uchycení při pohybu hlavou, jinak by stačil jen adaptér. Oceňuji dobíjení univerzálním microUSB konektorem, prim určitě hraje známost výrobce a zajímavá cenovka.

Parametry BlueTrek Mini+

  • Rozměry, hmotnost: 49 × 15 × 9 mm, 9 g
  • Konektivita: bluetooth 3.0, multipoint, A2DP
  • Podpora: Skype, VoIP
  • Obsah balení: 3 silikonové adaptéry, spona, microUSB kabel
  • Výdrž: hovor až 7,5 hod, hudba 5,5 hod
  • Pohotovostní doba: až 4,5 dne
i-Tec BLUETREK Mini+ lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama