Test handsfree Nokia BH-112: když jedna barva v uchu nestačí

Reklama

Levné a jednoduché bluetooth sluchátko koupíte v několika atraktivních barvách. Jen 8 g lehké handsfree je kompletně z plastu a nabízí jen základní funkce, překvapí podporou spárování s dvěma mobily najednou. 

Přehledný návod v balení Nokia BH-112 provede jednoduchým spárováním a o nic víc se starat netřeba. Čelní strana obsahuje vícefunkční tlačítko, které jasně nahmatáte díky reliéfnímu symbolu. Sluchátko dobijete tenkou přibalenou nabíječkou, hned vedle konektoru je vícebarevná informační dioda. K zachytávání hlasu slouží jediný mikrofon na tradičním místě. Už tu nikde nenajdete ovladač hlasitosti, takže nastavíte v mobilu.

Handsfree Nokia BH-112 v kostce

  • Rozměry: 40 × 20 × 25 mm, 8 g
  • Výdrž: až 120 hod v pohotovosti, až 5 hod hovoru
  • Bluetooth: 2.1 + EDR
  • Obsah balení: návod, nabíječka, 2 spony za ucho, 3× adaptéry do ucha
  • Dostupné barvy: černá, modrá, zelená, bílá, růžová
Nokia BH-112 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Propagační video výrobce

Chcete jiné značkové handsfree?

Sluchátko můžete nosit nasazené v boltci ucha díky trojici tvarovaných adaptérů, navíc můžete použít jednu ze dvou průhledných spon. Přece jen je to s nimi jistější, že sluchátko ucho snadno náhodou neopustí.

Příjemným překvapením je možnost spárování s dvěma mobily najednou. Procesem párování provedou anglické hlášky ve sluchátku a nic víc není třeba řešit. Anglický hlas informuje i o odpojení. Opravdu to funguje, handsfree je stále připojeno, nebo se automaticky připojí po přiblížení s mobilem s aktivovaným bluetooth.

Kvalita hovoru i příjmu hlasu je solidní, v praxi oceníte velké „sluchátkové“ tlačítko pro snadné nahmatání při zavěšení na uchu. Barevné varianty mohou nalákat zájemce ke koupi, vždyť si jich můžete koupit několik a sladit se barevně s oděvem.

Reklama