Hero6 Black: ještě stabilnější kamera GoPro

Reklama

GoPro uvádí nový model akční kamerky, se kterou natočíme úžasné záběry při dovádění v moři, sněhu, písku a dalších aktivitách.

GoPro Hero6 Black je nová kamera, která podporuje až 4K rozlišení při 60 záběrech za sekundu, vylepšena je také stabilizace a dokonce lz použít i efektní slow motion videa 1080p při 240 snímcích za sekundu. Výrobce dle tiskové zprávy zapracoval na rychlejšímí přenosu záznamů do spárovaného telefonu, takže se bude sdílet a publikovat jedna radost.

Kamera podporuje hlasové ovládání, nově ji lze třeba povelem i zapnout. To se může hodit v různých případech, kdy máte na rukou např. rukavice apod. Konstrukce je bez jakéhokoliv krytu odolná proti vodě do 10 m, díky 2palcovému dotykovému displeji je nastavení funkcí snadné. GoPro přináší funkci QuikStories, která zpracuje videa, doplní o efekty a lze je hned sdílet.

S mobilem či tabletem se páruje přes bluetooth a Wi-Fi, nechybí HDR kvalitní focení s 12Mpx snímačem. Pro nahrávání zvuků se využijí hned 3 mikrofony. Kameru lze koupit již nyní za bezmála 15 000 Kč.

Reklama