Hlídejte si spotřebu energie a dobíjení v Lumiích [aplikace]

Reklama

Nabíjení mobilu možná řešíte každý den, s některými aplikacemi můžete získat přehled, jak často chodíte k zásuvce, kolik procent baterie ještě zbývá a další zajímavé statistiky. Pokud chcete hlavně přesný údaj o stavu akumulátoru, máme pro vás také tip.

Battery_11Battery_3Battery_4Battery_10

Aplikace s jednoduchým názvem Battery se bude líbit milovníkům statistických údajů a dalších možností nastavení. Umožňuje tři velikosti dlaždice, nechybí velký údaj o stavu akumulátoru. Popisek prozradí čas od posledního dobíjení, odhadovanou výdrž. Graf vybíjení se dá uložit, poslat e-mailem, pamatovat si může kompletní data od první instalace aplikace. Výpis statistiky nabízí další podrobnosti o spotřebě.

Battery_7Battery_6Battery_5Battery_8

Součástí aplikace jsou zkratky pro deaktivaci datových přenosů, GPS, přepnutí do módu letadlo. V nastavení upravíte barevný styl, změníte ikonu na dlaždici, funguje zobrazení informací na zamykací obrazovce. Notifikace podporují upozornění na stav baterie, kompletní dobití a rychlé vybíjení. Tuhle aplikaci si oblíbíte!

BatteryProPlus_2BatteryProPlus_3Battery_10

Čerstvě představená aplikace Battery Pro+ z dílny Nokie je jednoduchým pomocníkem při touze zjistit přesný stav nabití baterie. Dlaždice může být nejmenší a prostřední velikosti, kromě malé číslovky více neprozradí. Jednoduchý graf ukazuje stav vybíjení za posledních 48 hodin, průměrnou hodinovou spotřebu, zbývající čas chodu telefonu. Před trojici tlačítek se dostanete k vypnutí GSM, Wi-Fi a bluetooth komunikace. Toť vše.

 

 

Reklama