Hodinky Samsung Galaxy Watch5 nově podpoří šanci početí

Reklama

hodinky Samsungu dostávají novou funkci pro bedlivé sledování menstruačního cyklu na základě měření teploty pokožky. Cílem je vylepšit sledování plodnosti uživatelky.

Samsung ve spolupráci se společností Natural Cycles přinesou už ve druhém čtvrtletí novou funkci sledování cyklu menstruace. K tomu využije senzory teploty pokožky a originální algoritmus Natural Cycles pro chytré hodinky Cycle Tracking.

Tuto funkci nedávno schválilo korejské Ministerstvo pro kontrolu potravin a léčiv (MFDS). Získala také povolení od amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) a splňuje požadavky pro označení CE. Nové funkce budou k dispozici prostřednictvím aplikace Samsung Health v hodinkách Galaxy Watch5 a Watch5 Pro během druhého čtvrtletí na 32 trzích, mezi něž patří Belgie, Bulharsko, Česko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Island, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Spojené království, Španělsko, Švédsko a Švýcarsko, Korea a USA.

Reklama