Hodinky Samsung Gear S se začaly prodávat

Reklama

Za nemalých 9 999 Kč můžete nosit na ruce chytré hodinky pro život i sportovní činnosti. S hodinkami obsloužíte telefonní funkce, umí třeba Wi-Fi a hlavně se designově dost povedly. Přejete si je pod stromeček?

GearS_ofic_7GearS_ofic_3

 

Samsung Gear S představují novou generaci nositelného příslušenství, které toho umí opravdu hodně. Stylová konstrukce  nabízí slot nanoSIM karty, hodinky podporují datové spojení bluetooth, 3G a Wi-Fi. Nechybí virtuální klávesnice, užitečné widgety, speciální aplikace… Snadnou obsluhu zprostředkuje hlasové ovládání S Voice na příkazy.

GearS_ofic_4GearS_ofic_8GearS_ofic_9GearS_ofic_5

Díky spojení s firmou Nike hodinky podporují fitness funkce, při sportu vám hrají hudbu a ukládají všechny naměřené veličiny. Předinstalované aplikace zahrnují pěší navigaci, aplikace na běh, S Health krokoměr, hlídač cvičení a měřič tepu, spánku, intenzity UV.

GearS_ofic_10GearS_ofic_6

Hodinky využívají AMOLED displej s velikostí 2 palce, systém Tizen pracuje díky 2jádrovému procesoru 1 GHz, 512 MB RAM. Kromě hovorů, psaní zpráv se na ně můžete spolehnout se zábavou, poslechem hudby. Nezanedbatelným přínosem je voděodolná konstrukce s krytím IP67. Výdrž 2 dny není nijak veliká, dovnitř se vešla jen 300mAh baterie. Výrobce přináší také stylová sluchátka Gear Circle s možností spojení do náhrdelníku a pro pohodlné nošení. Ty však stojí dalších 2 799 Kč.

GearS_ofic_2GearS_ofic_1

Reklama