Honor 10: lepší než obvykle [preview]

Reklama

Konstrukce z kovu a skla, výkonný hardware a výrobný fotoaparát. Tohle je vizitka nejlepšího Honoru na trhu, který se chlubí umělou inteligencí při fotografování. Jaké jsou naše první dojmy?

Honor 10 je telefon, který se vám zalíbí na první setkání. Decentně zaoblené tělo je velice pevné, jistí ho kovový rám a sklo na obou stranách. Zatímco vepředu vládne velký 5,84palcový displej s fullHD rozlišením, vzad je to hra barev pod skleněným povrchem. Displej dostal výřez kolem reproduktoru, tenké rámečky ždímají čelní stranu o každý milimetr.  Pod displejem oceníte bleskovou čtečku otisků prstů, skvělým pomocníkem je také odemykání mobilu obličejem.

Honor 10

Rozměry: 150 × 71 × 8 mm, 153 g
Displej: 5.84″, 1080 × 2280 bodů, 16 mil. barev, IPS
Procesor, systém: 8 jader, 2400 MHz, Android
Paměť, úložiště, karta: 4000 MB, 128000 MB, ano
Data: GPRS EDGE HSDPA HSUPA Wi-Fi LTE
Další konektivita: NFC GPS 3,5mm jack
Fotoaparát: 24+16 Mpx, video: 4K autofokus blesk
Podrobné specifikace
Aktuální cena Honor 10 v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

Konstrukce bohužel nenabízí odolnost proti vodě a prachu, na zadní straně počítejte s chytáním otisků prstů, až to hezky nevypadá. Hezky však vypadají fotky z duálního fotoaparátu 24+16 Mpx s podporou 4K videa. Pro focení můžete využít umělou inteligenci nebo ji vypnout jedním ťuknutím. S jejím využitím počítejte s líbivějšími fotkami, ostřejšími barvami, podívejte se na srovnání níže. Odezva fotoaparátu je blesková, můžete fotky pálit doslova od boku. Pochvala míří i ke kvalitě videa. Další podrobnosti o testování mobilu najdete v přípravované recenzi.

Běžné foto vs. foto s umělou inteligencí

Honor 10 zbývající fotogalerie

Honor 10 – 4K video

Reklama