Honor 6X: další podařený telefon [preview]

Reklama

Ve střední třídě telefonů je řádně nabito a o pozornost se hlásí povedený kovový model od Huawei. Má dostatek výkonu, skvěle fotí, hodně vydrží a nestojí mnoho. Co více si přát?

Honor 6X

Rozměry: 151 × 76 × 8 mm, 162 g
Displej: 5,5″, 1080 × 1920 bodů, 16 mil. barev, IPS LCD
Procesor, systém: 2100 MHz, Android
Paměť, úložiště, karta: 3000 MB, 32000 MB, ano
Data: GPRS EDGE HSDPA HSUPA Wi-Fi LTE
Další konektivita: NFC GPS microUSB 3,5mm jack
Fotoaparát: 12 Mpx, video: 1080p autofokus blesk
Podrobné specifikace
Aktuální cena Honor 6X v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Honor 6X je telefonem, který se vám bude líbit od prvního okamžiku. Chladivě kovové tělo se skevlou pevností budí dobrý dojem, i když něco váží. Konstrukce ale nabízí mnoho, jak 5,5palcový displej s výborným obrazem, tak duální fotoaparát na zádech.

Zaoblené hrany těla mobilu se dobře drží, vepředu se o pozornost hlásí 2.5D zaoblení displeje s velikostí 5,5 palců s fullHd rozlišením. Nechybí informační LED. Ovládací prvky se sešly na pravém boku, hybrdiní šuplík pro dualSIM nebo microSD nalevo. Výrobce vsadil na tradiční 3,5mm jack sluchátek, dole potěší hlasitý reproduktor pod mřížkou. Záda s matným povrchem nelákají otisky a dobrý dojem podtrhuje duální fotoaparát.

Fotit s ním je radost za všech podmínek, i na automatiku zvládá všechny možné objekty. Video 1080p je jeho maximem, s kvalitou určitě budete spokojeni, i když není stabilizované. Rychlost focení je blesková, nabízí se několik režimů a úprav, radost používat! Tradiční recenzi zveřejníme v následujících dnech.

Honor 6X – fotogalerie

Honor 6X – 1080p video

Reklama