Honor 7: nová vlajková loď na scéně [preview]

Reklama

Huawei představilo svou novou vlajkovou loď Honor 7, která se během několika málo týdnů objeví za dosud neoznámenou cenu i na českém trhu.

Jedná se o osmijádrový smartphone s operačním systémem Android. Procesor je při své snaze o špičkový výkon doplněn 3GB pamětí RAM, k uložení vlastních dat máte k dispozici 16 GB. Baterie s kapacitou 3.100 mAh poskytuje dlouhou výdrž na jedno nabití a funkci pro ultra rychlé nabíjení. Díky možnosti reverzního nabíjení může Honor 7 posloužit jako zdroj napájení pro ostatní přístroje.

Honor_7_1Honor_7_2

Jedním z hlavních lákadel Honor 7 je hlavní fotoaparát s rozlišením 20 Mpx a množstvím kreativních fotografických funkcí. Snímač Sony IMX 230, vlastní PDAF technologie pro rychlé ostření a světelnost f/2.0 umožňují pořízení ostré fotografie i ve špatných světelných podmínkách, a to již za 0,1 sekundy. Přední širokoúhlý 8Mpx fotoaparát se světelností f/2.4 doplňuje zabudovaný LED blesk.

Honor_7_3Honor_7_4

Tělo Honor 7 je vyrobeno z odolného kovu s tenkou keramickou vrstvou. Tato úprava dodává zařízení prémiový vzhled. Velikost přístroje s úhlopříčkou 5,2“ a umístění programovatelného smart tlačítka na boku přístroje zajišťuje pohodlné ovládání telefonu jednou rukou.

Honor_7_5

Reklama