Honor 8 Pro vtrhl na český trh [živé foto]

Reklama

Nový prémiový trh se dočkal 27. dubna slavnostního uvedení, těšit se můžeme na cenovku 15 990 Kč, kterou je ověnčený výkonný model s velkým 5,7palcovým displejem, výborným hardwarem a duálním 12Mpx fotoaparátem.

Honor Pro 8

Rozměry: 157 × 78 × 7 mm, 184 g
Displej: 5,7″, 1440 × 2560 bodů, 16 mil. barev, IPS LCD
Procesor, systém: 2400 MHz, Android
Paměť, úložiště, karta: 4000 MB, 64000 MB, ano
Data: GPRS EDGE HSDPA HSUPA Wi-Fi LTE
Další konektivita: NFC GPS 3,5mm jack
Fotoaparát: 12 Mpx, video: 4K autofokus blesk
Podrobné specifikace
neprodává se

Honor 8 Pro se řadí na špici telefonů značky a výrobce rovnou upozorňuje, že máme co do činění s telefonem, který sází na vysoký výkon. Při pohledu na specifikace o tom není pochyb. Fanoušci velkých displejů zajásají nad velikostí 5,7 palců, hlavně hráči ocení grafiku Mali ve spojení s brýlemi VR a aplikací Jaunt VR. Díky ní se můžete ponořit do virutální reality doslova s mobilem na očích, vyzkoušeli jsme za vás!

Slavnostního představení se účastnil i tvář značky kajakář Hradílek, nové Honory byly představeny doslova na prkně pro surfování. Kovová konstrukce je na pohled dost velká, což umoceňuje pocit při držení, velikost displeje je velmi vhodná jak pro běžné použití, tak pro hraní. Reakce telefonu jsou bleskové díky 8jádrovému proceosru a 6 GB RAM, součástí je 64 GB vnitřní paměti s podporou microSD.

Telefon podporuje 4K záznam videa, duální fotoaparát 12 Mpx výborně zvládne i horší fotopodmínky, nechybí laserové a kontrastní ostření. Opět se můžeme spolehnout na bleskovou čtečku otisků prstů pro odemykání mobilu. První objednávky odstartovaly 1. 5. u prodejců jako jsou alza.cz a czc, Smarty a další.

Reklama