Honor 9A: odvážný fotograf, opět bez oblíbených aplikací

Reklama

Honor představuje další telefon bez podpory Google aplikací, který nabídne zajímavé schopnosti pro fotografování, potěší dlouhou výdrží a ještě poslouží jako powerbanka.

Honor 9A je telefonem s Androidem 10, prostředím HMS a podporou aplikací z vlastního AppGallery. V tomto obchodu samozřejmě nenajdete oblíbené aplikace z jiných Androidů (Facebook, Whatsapp, cokoliv od Googlu..), ale pokud mobil potřebujete hlavně na volání, SMS a surfování v prohlížeči, může vám postačit. Honor 9A dostal trojitý fotoaparát v modulu na zádech, je tu kombinace 13 Mpx hlavní snímač, 5 Mpx pro široké záběry a 2 Mpx pomocný snímač hloubky.

Telefon koupíte v modré nebo černé barvě do 4 000 Kč, v této cenové relaci máte 6,3palcový FullView displej, 8jádrový MediaTek procesor a 3 GB RAM. Pro uživatele je 64 GB vnítřní paměti s podporou microSD karet, hodit se bude čtečka otisků prstů na zádech. Velkým plusem je určitě 5 000 mAh baterie, obří kapacita by měla zajistit delší výdrž než jeden den. Dokonce mobil podporuje reverzní nabíjení, s OTG microUSB kabelem nabijete třeba sluchátka.

 

Reklama