Honor Band 5 – náramek, který vám pohlídá srdce

Reklama

Nový sportovní náramek Honoru se začal prodávat. Za dostupných 999 Kč jde určitě o zajímavý tip ke koupi nebo jako dárek. Majitelům přinese detaily o fyzické i spánkové aktivitě, navíc pomůže najít ztracený mobil!

Honor Band 5 představuje fitness náramek, který můžete nosit třeba celý den i v noci. Do prodeje přichází s cenou 999 Kč a to ve třech barvách – černé, modré a růžové, každý tak může najít svoji oblíbenou. Voděodolná konstrukce umožňuje monitoring sportovních aktivit, včetně plavání a pohybu v dešti (turistika, běh apod.). Statistiky pak prozradí překonané vzdálenosti, spálené kalorie a další podrobnosti. Náramek monitoruje srdeční činnost, umí zavibrovat, když se překročí nastavené hodnoty.

Náramek má barevný AMOLED displej umístěný na silikonovém pásku, díky technologii displeje je obraz výborně čitelný i na přímém světle. Na displeji se kromě naměřených hodnot ukazují notifikace ze spárovaného mobilu. Pokud mobil nebudete moct najít, stačí na náramku aktivovat na dálku prozvonění mobilu a ten pak najdete.

Reklama