Honor Magic4 Pro: přivítejte 100W nabíjení

Reklama

MWC je plné novinek a Honor není výjimkou. Nová vlajková loď zaujme nejen nabíjením, ale také dalšími prvky skvělé výbavy. A na výběr bude 5 barevných variant!

Honor představil novou sérii Magic4, do níž patří Honor Magic4 Pro a Magic 4. Společným znakem je procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 5G a 8 GB RAM, režim Honor Turbo navýší výkon procesoru pro náročné hráče. U modelu Pro je použitý displej 6,81palců s tehnologií LTPO, tedy lepší než OLED; navíc efektně zkosený po hranách. Obnovovac í frekvence má maximální hodnotu 120 Hz.

U Magic 4 Pro si vzadu nelze nevšimnout sysmetricky srovnané sestavy na focení – 50MPx široký fotoaparát, 50MPx ultra široký fotoaparát a 64MPx periskopický teleobjektiv (podporuje 3,5x optický a 100x digitální zoom). Pokročilá technologie ukládání obrazu pak poladí s AI videa 4K se 60 snímky za sekundu. Velkým hitem výbavy bude nabíjení – Magic4 Pro dostává 4600mAh baterii s podporou 100W nabíjení – z nuly na 100 % jen za 30 minut. U modelu Magic4 máme i tak svižné nabíjení 66 W.

Honor – další novinky

Nové jsou také chytré hodinky Honor Watch GS 3 a true wireless bezdrátová sluchátka Honor Earbuds 3 Pro. Hodinky jsou z oceli s elegantním designem a různými náramky. Vylepšila se přenost senzorů zdracví a sportu, je tu ukládání trasy na start, k prodeji budou ve třech barevných provedeních: Midnight Black, Ocean Blue a Classic Gold.

Sluchátka Earbuds 3 Pro jsou decentní zaoblené špunty s hutnými basy, poprvé umí sluchátka měřit tělesnou teplotu. Samozřejmostí je ANC pro eliminaci hluku.

 

Reklama