Zapomeňte na malou výdrž mobilu. Honor Magic5 Lite dá víc jak 3 dny

Reklama

Novinka honoru se ukáže za pár dní 27. 2. v Barceloně, ale už teďse výrobce pochlubil skvělou zprávou z měření DxOMark. Dostal ocenění za vysokou výdrž a výkon.

Honor Magic5 Lite prošel laboratořemi a 4 náročnými testy společnosti DxOMark. Zvládl simulace běžného používání, i ostrého nasazení, podle měření se potvrdilo, že baterie dá 74 hodin, tj. 3 dny při běžném použití. A to je určitě dobrá zpráva. Baterie v Honoru je o 3 % tenčí než běžné baterie a to má velkou kapacitu 5 100 mAh. Ruku v ruce s hardware jde vyladění softwaru pro inteligentní využívání procesorů, inteligentní výběr sítě a řízení spotřeby energie.

„Naším cílem je neustále posouvat hranice inovací a nabídnout tak uživatelům to nejlepší v oblasti technologií. Výjimečná výdrž baterie, oficiálně potvrzená oceněním DxOMark, která zákazníkům výrazně zpříjemní a usnadní užívání smartphonu HONOR Magic5 Lite, je toho důkazem,“ uvedl Bai Kai, Generální manager pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko„Baterie telefonu HONOR Magic5 Lite si během našich testů autonomie vedla pozoruhodně dobře a při střídmém používání vydržela 74 hodin. Kromě toho bylo vybíjecí proud zařízení ve všech případech použití velmi nízký, což svědčí o inženýrském úsilí, které bylo vynaloženo na optimalizaci výkonu,“ dodal k testům Olivier Simon, zástupce technického ředitele a ředitel oddělení baterií společnosti DxOMark.

 

Reklama