Honor nadílka: nové mobily a náramek Band 5 Sport

Reklama

Honor pouští do prodeje telefony pro nadšence do focení i zařízení pro běžné používání. Fitness náramek udělá radost hlavně běžcům.

 

Honor 9X Lite: sklo na zádech 

Černý nebo zelený, takový může být další člen oblíbené rodiny fotomobilů se skleněným designem na zádech. Telefon má velký displej 6,5 palců, nechybí 4 GB   RAM a 128 GB vnitřní paměti. Fotí se kvalitním 48+2 Mpx fotoaparátem s AI a širokou závěrkou. Telefon startuje na příjemných 5 190 Kč (Mall.cz).

Honor 8S 2020: cena vítězí

 

V modré nebo černé variantě přichází základní telefon pro méně náročné. Telefon s 5,71palcovým displejem má 3 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti, fotí se 13 Mpx vzadu a 8 Mpx vepředu. Nechybí popodra odemykání obličejem. Na plastové konstrukci zaujme jemná textura na zádech. Cena začala na 3 290 Kč. (Mall.cz).

Honor Band 5: za pouhých 599 Kč

Fitness náramek, který můžete nosit třeba na botě. Zajímavé řešení uchycení se zdá jako praktické, na zápěstí může náramek překážet, na botě nikoliv. Přezka zůstává na tkaničkách, náramek se dá snadno vyjmout. Náramek je spojený přes bluetooth, obsahuje gyroskop pro zachycení pohybu. Fitness funkce jsou tradiční – počet kroků, plnění cílů, spálené kalorie apod. Nabíjení není moc třeba, vydrží až 14 dní při běžném provozu. Tělo z recyklovaných materiálů je k dostání u nás v barvě růžové nebo šedé, vyjde na 590 Kč (Mall.cz).

Reklama