Honor potvrzuje, že bude prodávat modely 7A, 7C a 7S

Reklama

Výrobce mobilů Honor oznámil, že na českém trhu bude prodávat modely Honor 7A, Honor 7C a Honor 7S. Jedná se o telefony střední třídy v mnoha barevných provedeních.

Honor 7A

Honor 7A je vybaven 5,7″ displejem s rozlišením 1 440 × 720 bodů.  Hlavní fotoaparát má rozlišení 13 Mpx, čelní kamera 8 Mpx. O pohon se stará osmijádrový procesor Snapdragon s 3GB pamětí RAM. Interní paměť má kapacitu 32 GB, zajímavá je také 3 000mAh baterie. K dispozici bude v černém, modrém a zlatém provedení.

Honor 7C

Honor 7C má displej takřka šestipalcový, rozlišení zůstalo stejné. Stejný je i procesor, operační paměť, operační systém a uživatelské úložiště. Zajímavý je hlavní fotoaparát, který kombinuje 13 + 2 Mpx. Čelní kamera má pak rozlišení 8 Mpx a vestavěnou čtečku otisků prstů. Honor 7C bude na trhu v černé, modré a zlaté barvě.

Honor 7S

Honor 7S je z uvedené trojice nejmenší, jeho displej má úhlopříčku jen 5,45″. Také velikost operační paměti RAM klesla na 2 MB, uživatelské úložiště má jen 16 GB. Hlavní fotoaparát je tentokrát jednoobjektivový a nabídne rozlišení 13 Mpx, čelní kamera má pak 5 Mpx. Telefon bude na trhu v černé, modré a zlaté barvě.

Informace o cenách ani termínech uvedení zatím nejsou k dispozici.

Reklama