Honor se chce u vás doma zabydlet

Reklama

Honor dnes představil nálož technologických novinek do chytré domácnosti, včetně chytré TV, domácího Wi-Fi routeru, nového tabletu a notebooku.

 

Honor globálně uvedl novinky pro vylepšení vašich domácností, od drobných spotřebičů po ty pokročilé, u nás je koupíme snad už v červnu, ceny zatím nejsou upřesněny. Čínský Honor s malými spotřebiči tak trochu kopíruje Xiaomi s jeho nabídkou drobotin, takže se dočkáme například elektrického kartáčku, lampy, vysavače, chytré konvice, zvlhčovače a ventilátoru s logem Honor. Nezapomnělo se ani na bezdrátová sluchátka TWS Earbuds X1 s výdrží až 24 hodin.

George Zhao, globální prezident značky HONOR dodává: „Díky využití naší technologie může HONOR přinášet skutečný zážitek z chytré domácnosti vysoké kvality po celém světě a pomáhá tak mladým lidem lépe zvládat i práci z domova nebo studium i během tohoto těžkého období. Jeden z klíčových momentů naší strategie chytrého bydlení je také budování vlastního eshopu HIHONOR.COM s celým portfoliem produktů s perfektní logistickou podporou, servisem a bonusy za nakupování.“

Zajímavějšími produkty jsou notebook Honor MagicBook Pro s 16,1“ displejem, procesorem Intel Core i7 a grafikou nVidia GeForce M350, 16 GB RAM a 512 SSD, bude i verze i5/16GB/512GB SSD. Představení novinek ukázalo tablet Honor ViewPad 6 a router Honor Router 3. Jeho předností je rychlost až 3 000 Mbps v pásmu 2,4 Ghz a v pásmu 5Ghz, prodávat se mimo Čínu začne v červenci. Fandové filmů uvítají chytrou TV Honor Vision X1 Series ve velikostech 65“, 55“, 50.

Reklama