Honor View 10 s umělou inteligencí jde do prodeje, známe cenu

Reklama

Honor s velkým displejem bezmála 6 palců chce ohromit kovovou konstrukcí, duálním fotoaparátem a hlavně umělou inteligencí pro focení. Na novinku si chystejte 12 790 Kč..

Honor View 10 přináší pořádný rozhled na displeji s velikostí 5,99 palců se stylově protáhlým poměrem stran 18:9. Tenké tělo jen 7 mm se obléklo do kovu, navíc přijde vhod dostupná barevná modrá varianta. Je čas se odlišit!

Telefon se vyznačuje perfektní výbavou, za vše hovoří 8jádrový procesor, 6 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti. Kompletní konektivita s LTE a NFC nepřekvapuje, hodit se určitě bude větší baterie s kapacitou 3 650 mAh a nabíjením přes USB-C. Výrobce vsází hlavně na duální fotoaparát 16+20 Mpx pro nejlepší záběry kombinací snímání barevné a čerobílé složky scény. Honor se pyšní umělou inteligencí, která pozná typ scény, kterou zabíráte a zvolí vhodné nastavení focení. V praxi jsme zvědaví, jak to bude fungovat. Mobil je dostupný v oficiálním prodeji např. na CZC.cz, Mall.cz, Alza.cz, Smarty, Datart, Mobil pohotovost, Electroworld, Euronics, Space, T.S. Bohemia, Alfa.cz, kasa.cz, Planeo, BPS Mobil a OKAY.

Reklama