Honor začal předprodávat špičkový View 10

Reklama

Honor začal v České republice předprodávat Honor View 10. Nový ředitel pro Česko a Slovensko hodlá uvádět na náš trh co nejvíc telefonů, které jsou k dostání ve světě.

Jedná se o špičkový movil s takřka 6″ displejem, osmijádrobým procesorem doplněným 6 GB operační paměti a duálním fotoaparátem. Vnitřní úložiště má kapacitu 128 GB a je možné ho rozšířit vložením paměťové karty.

Honor View 10 má jemný 5,99″ FHD+ displej s rozlišením 2 160 x 1 080 displej v poměru 18:9. Tělo je celokovové a už při prvním setkání vás zaujme tenkost pod 7 mm.

Zadní stranu opanoval duální fotoaparát. Jedná o kombinaci 16 MPx a 20 MPx snímače, jeden fotí v RGB, druhý monochromaticky. Přední selfie kamera má rozlišení 13 Mpx. Zajímavým vylepšením jsou prvky umělé inteligence, které umí například odhadnout, co přesně fotíte, a zaostřit přesně na tento objekt. Fotky v galerii pak roztřídí podle obsahu např. na krajinky nebo portréty.

V České republice je telefon v předprodeji od 22. března, a to za 12 790 Kč. Honor View 10 je v nabídce u CZC.cz, Mall.cz, Alza.cz, Smarty, Datart, Mobil pohotovost, Electroworld, Euronics, Space, T.S. Bohemia, Alfa.cz, kasa.cz, Planeo, BPS Mobil a OKAY.

Reklama