Honor žhaví novinky do prodeje – hodinky Honor Watch GS Pro a Honor Watch ES

Reklama

Honor startuje výhodné předprodeje podzimních novinek – k novým hodinkám dostanete bezdrátová sluchátka nebo fitness náramek. Vybírat budete ze sportovních outdoorových hodinek Watch GS Pro nebo odlehčeným fitness modelem Watch ES.

Také Honor si nachystal po po mateřském Huawei nadílku chytrých zařízení na zápěstí. Jsou jimi dvoje hodinky, liší se vzhledem, funkce i cenou. V rámci předprodeje koupíte první outdoorové hodinky značky – Honor Watch GS Pro se zvýšenou odolností za 6 499 Kč (bílé, černé, modré), dárkem jsou bezdrátová sluchátka Honor Magic Earbuds (nakupujte třeba na CZC). Ke druhým hodinkám Honor Watch ES (růžové, zelené a černé) za cenu 2 499 Kč dostanete fitness náramek Honor Band 5 (např. na CZC). Předprodej běží pouze do 18. října 2020.

Honor Watch GS Pro

Nové hodinky jsou prvním outdoorovým modelem značky, o odolnosti hovoří plnění 14 typů vojenských testů MIL-STD-810G, což zahrnuje odolnost proti výkyvům teplot, písku, dešti, vlhkosti, nadmořské výšce a jiným. Velkým plusem je samozřejmě výdrž, a to je až 25 dní. Ve srovnání s předchozím modelem Watch Magic 2 je patrný posun k agresivnějšímu designu s mohutným kovovým kroužkem kolem displeje a doplnění nabídky o outdoorový maskáčový pásek.

Spolehnutí je na AMOLED displej s velikostí 1,39 palců, funguje automatická regulace jasu a někdo ocení možnost lvasntího ciferníku z fotky. Funkční výbava hodinek je bohatá, dá se z nich volat, měřit kvalitu spánku, tělesný stav po celý den (také okysličení krve, úroveň stresu) a během sportovních aktivit a více než 100 typů cvičení a pohybu, vč. lyžování. Vestavěná GPS podporuje záznam trasy a návrat k výchozímu bodu, což se může hodit v neznámém terénu.

Honor Watch ES

Odlehčený model fitness trenéra pro dámská zápěstí přichází v černé, zelené a růžové barvě, v porovnání s hodinkami jsou opravdu lehoučké. téměř 100 režimů k měření, nechybí monitor spánku, notifikace z mobilu, to vše na 1,64palcovém AMOLED displeji. Watch ES jsou vymyšleny jako osobní trenér, obsahují animovaná videa správného provádění cviků. Funkční výbava je téměř shodná s dražšími hodinkami, chybí podpora volání ze zápěstí. Nepřijdete ale o měření kyslíku v krvi, měření stresu, kvality spánku apod.

 

Reklama