HTC 8S vstupuje do prodeje. Známe cenu

Reklama

HTC v Česku uvádí další telefon s Windows Phone 8. Po špičkovém HTC 8X je přichází mírně odlehčená verze 8S. Zaujmout chce mimo jiné odvážnými barevnými variantami. Podívejte se do článku, co umí a kolik stojí druhý WP8 telefon na našem trhu.

Po vzoru Nokie se i HTC začalo orientovat na telefony s Windows Phone 8. Na rozdíl od prvního jmenovaného výrobce je ale dokáže dodat na český trh podstatně rychleji. Kromě toho se od Nokie inspiruje i v důrazu na barevné varianty. Oba WP8 telefony si můžete koupit v několika barvách.

Telefon pojmenovaný výrobcem jako Windows Phone 8S by HTC, zkráceně označovaný HTC 8S, se na pultech obchodů objevuje v usedlé černo-bílé kombinaci, dále pak čistě modrý nebo limetkovo-šedý. Kromě neotřelého designu se můžete těšit na dvoujádrový procesor taktovaný frekvencí 1 GHz nebo třeba 5Mpx fotoaparát s bleskem schopný natáčet 720p videa.

Pro ukládání vlastních dat máte k dispozici 4 GB interní paměti, dále pak kartu microSD (u telefonů s Windows Phone jsme na tuto samozřejmost nebyli dříve zvyklí) a účet SkyDrive nabízející dalších až 7 GB prostoru. Windows Phone 8 S by HTC je k dostání u vybraných prodejců elektra a mobilních telefonů za doporučenou cenu 7 999 Kč.

HTC Windows Phone 8S lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama