HTC dnes začíná prodávat HTC One M8

Reklama

HTC od dnešní půlnoci prodává v Česku svůj nový vlajkový model HTC One s přídomkem M8. Od londýnského představení přitom uplynulo doslova jen pár dní, od české launch party pouhých pár hodin.

Pouhé dva týdny po oficiálním uvedení telefonu na speciální akci HTC v New Yorku a Londýně došlo k představení partnerům, prodejcům a novinářům v České republice. Jen několik hodin po tomto českém představení jste si pak mohli HTC One M8 zakoupit v internetových obchodech Alza.cz, Vodafone a O2. Od ranního otevření se pak objevil i v kamenných prodejnách obou operátorů a také ve značkové prodejně HTC v Praze na ulici Na Poříčí.

 HTCOneM8_2 HTCOneM8_1

Vybrat si můžete podle svého aktuálního vkusu přístroj v kovově šedé, ledově stříbrné nebo jantarově zlaté barvě. Hlavním lákadlem je špičkové dílenské provedení, plně kovové kryty a dva fotoaparáty na zadní straně. Díky nim dokáže HTC One M8 měřit vzdálenost jednotlivých objektů ve snímané scéně, takže můžete provádět různé zajímavé kejkle, např. vybrat jen postavy v popředí a vyměnit obrázek za nimi.

HTCOneM8_5HTCOneM8_3

Doporučená prodejná cena je stanovena na 17 499 Kč.

 

Reklama