HTC nakonec servis v Brně nepostaví

Reklama

HTC definitivně opustil své plány na vybudování velkého servisního centra v Brně. Tvrdí, že ho vlastně ani nepotřebuje.

HTC plánovalo investovat v Brně nemalé peníze a vybudovat velké servisní centrum, do kterého by se sjížděly reklamované telefony z celé Evropy. Po několika odkladech se nyní definitivně rozhodlo, že brněnské centrum vlastně k ničemu nepotřebuje. Z tiskové zprávy:

„Společnost HTC oznámila zrušení plánů týkajících se výstavby servisního střediska v Brně. K obratu došlo po komplexní revizi partnerských autorizovaných servisů v celé Evropě, podle které už není centralizované servisní pracoviště nadále potřeba.

Cílem brněnského servisního střediska bylo zvýšení efektivity provozu, snížení provozních nákladů a urychlení procesu oprav. Těchto cílů se však podařilo dosáhnout intenzivní spoluprací se sítí servisních partnerů HTC. Z těchto důvodů se společnost HTC rozhodla ukončit projekt českého servisního střediska.

Zákazníků se zrušení brněnského projektu centrálního servisního střediska nijak nedotkne. Stejně jako dosud bude servisní požadavky zákazníků z České republiky i velké části Evropy odbavovat autorizovaný servis VSP Data v Sezimově Ústí.“

Reklama