HTC One konečně v prodeji – nejdřív předobjednávky, od pondělí všichni

Reklama

I když o telefonu HTC One jste už slyšeli mnohokrát a najdete ho i v cenících mnohých obchodů, první dodávka dorazila do Česka teprve nyní. Nejdřív byli uspokojeni zákazníci, kteří si mobil předobjnednali u operátorů, ostatní si ho budou moci koupit od pondělí 13. května.

Prvních 800 kusů si mezi sebe rozdělili zákazníci O2 a Vodafonu, kteří si telefon předobjednali ihned po české premiéře. Na další zájemce se ale dostane až v pondělí. Od toho okamžiku totiž bude k dispozici jak u O2 a Vodafonu, tak ve volném prodeji. Například značková prodejna HTC ho bude nabízet s cenovkou 16 999 Kč.

HTCOne

Prodej telefonu bude zahájen speciální promo akcí, která proběhne ve třech městech České republiky. Pro HTC One si v pondělí budou moci zákazníci zajít kromě značkové prodejny HTC v Praze Na Poříčí i do prodejny Vodafone v brněnské Galerii Vaňkovka a prodejny Telefónica O2 v Plzni v OC Borská pole.

V každé z prodejen bude pro prvních 100 zákazníků připraven bonus ve formě exkluzivního designového stojánku vyrobeného na míru HTC One v limitované edici 300 kusů předním českým designérem Adamem Turečkem. Jako druhý bonus obdrží zákazníci spolu s telefonem unikátní službu HTC One Extra Care, která jim po celé Evropě po dobu tří let zajistí servisní ochranu telefonu při náhodném poškození nebo odcizení, jež není standardně kryto běžnou dvouletou zárukou výrobce.

Pokud vás zajímají bližší informace o HTC One, podívejte se na naši starší recenzi HTC One: Hliníkový krasavec.

HTC One lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama