HTC One: foto vlajkové lodi odhaleno před premiérou

Reklama

Na internetu se objevila oficiální tisková fotografie nového telefonu HTC One, které bude představeno na tiskových konferencích v New Yorku a Londýně již 19. února. Nové HTC má 4,7″ displej a bude novou vlajkovou lodí výrobce.

HTCOne

Nové HTC One bylo zatím známé jako HTC M7, ovšem výrobce sáhl po označení One. Telefon bude skvěle vybavený, dívat se budeme na displej s velikostí 4,7″ s rozlišením 1080p (fullHD) s hustotou 468 bodů na palec. Telefon přijde s nejnovější verzí ovládacího prostředí, nadstavby HTC Sense 5.0. HTC One obsahuje nový Android 4.2, čtyřjádrový procesor 1,7 GHz a k tomu 2 GB RAM. Pro focení by měl sloužit 13Mpx fotoaparát. Konstrukce dává najevo, že nahoře i dole budou reproduktory, jinak zbývají senzorová tlačítka pod displejem. Konstrukce by mohla být částečně kovová, uvidíme dle oficiálních parametrů. Podle prvních informací by dokonce měl HTC one obsahovat infraport, což už jsme řadu let neviděli.

Mobil bude oficiálně odhalen na tiskové konferenci přes MWC, a to paralelně na tiskových konferencích v New Yorku a Londýně. Určitě se máme na co těšit, prodejní cena v Americe se snad bude pohybovat kolem 600 dolarů, tedy až 14 tisíc korun u nás.

Zdroj: Engadget

Reklama