HTC One SV: takhle fotí a natáčí mobil s LTE [galerie]

Reklama

Zajímavou novinkou na zimním mobilním trhu je tento model HTC One SV vylepšený o datový modul LTE. Sice to nemá valný praktický význam, ale netradiční to určitě je. Telefon patří do střední třídy Androidů, mimo jiné nabízí 5Mpx snímač a 1080p video.

HTCOneSV

HTC One SV

Rozměry: 128 × 67 × 9 mm, 122 g
Displej: 4,3″, 480 × 800 bodů, 16 mil. barev, TFT LCD
Procesor, systém: 1200 MHz, Android
Paměť, úložiště, karta: 1000 MB, 8000 MB, ano
Data: GPRS  EDGE  HSDPA  HSUPA  Wi-Fi
Další konektivita: NFC  GPS  microUSB  3,5mm jack
Fotoaparát: 5 Mpx, video: 1080p autofokus  blesk
Podrobné specifikace
Aktuální cena HTC One SV v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

HTC One SV přichází s příjemným zaoobleným designem, který se chlubí hlavně minimální tloušťkou.Celá přední strana je tvořena odolným sklem Gorilla Glass druhé generace, nechybí informační dioda, senzorová tlačítka a S-LCD displej s velikostí 4,3 palců. Kromě kompletní datové podpory přidává zmíněné LTE a nechybí ani populární NFC.

HTCOneSV_1HTCOneSV_9

Chod Androidu obstarává dvoujádrový procesor s taktem 1,5GHz, 1GB RAM. Na data se využije převážná číst z vnitřní 8GB paměti a nebo microSDHC karta. P5ed samotným testem telefonu jsme jej vzali na procházku a něco pofotili a natočili. Fotoaparát se snímačem 5 Mpx fotí bleskově a možná by si měl dát více práce s kvalitou záběrů. Na první pohled připomínají spíše mazanice, posuďte sami. U videa to tak špatné není, video je natočeno ve kvalitě fullHD 1080p a ani za snížených světelných podmínek zimního dne se docela povedlo.

HTCOneSV_foto_10HTCOneSV_foto_9HTCOneSV_foto_8HTCOneSV_foto_7HTCOneSV_foto_6HTCOneSV_foto_5HTCOneSV_foto_4HTCOneSV_foto_3HTCOneSV_foto_2HTCOneSV_foto_1

 

HTC One SV – ukázkové 1080p video

Reklama