HTC připravilo před Vánocemi slevovou akci

Reklama

Pokud si chcete na Vánoce koupit některý z telefonů HTC, možná vás bude zajímat slevová akce, kterou si tento výrobce ve spolupráci s vybranými prodejci připravil. Levněji si můžete koupit hned tři různé modely HTC.

HTC One (M7) v Dual SIM variantě pořídíte v eshopu Smarty.cz, který navíc za příplatek 950 Kč poskytne exkluzivní tříleté pojištění HTC Extra Care na jakékoliv poškození, ztrátu nebo odcizení. Jedná se o špičkově vybavený čtyřjádrový mobil s Androidem a kovovým tělem, který se může pyšnit 4,7″ displejem.

HTCOne

HTC Desire Eye je v exkluzivní nabídce u prodejce Alza.cz za cenu 13 990 Kč. Nabízí dva kvalitní 13 megapixelové fotoaparáty a téměř nekonečné možnosti úpravy pořízených snímků. Jeho 5,2“ Full HD displej je jako stvořený pro prohlížení multimédií a díky vodotěsnému tělu je možné zvěčňovat zajímavé momenty i pod vodní hladinou.

HTC_Desire_Eye

HTC Desire 310 lze pořídit za akční cenu 3 190 Kč v prodejnách Electroworld a na Alza.cz. Je osazen čtyřjádrovým procesorem a pamětí RAM o velikosti 1 GB. Operačním systémem je Android 4.2 s domovskou obrazovkou HTC BlinkFeed. Telefon disponuje pěti megapixelovým hlavním fotoaparátem s možností nahrávat video ve Full HD kvalitě.

HTC_Desire_310_White_2

Reklama