HTC Sensation XE: pořádně velký a hlučný mobil (preview)

Reklama

Dalo by se říct, že se opakuje stejná písnička v podání HTC. Opět velký displej, rozměrná konstrukce, Android, ovšem pozor. Inovovaný Sensation dostal nové barvy na tělo a hlavně se chlubí hudebním zážitkem v podání sluchátek Monster Beats by Dr. Dre.

HTC Sensation XE pokračuje v trendu dvoujádrových smartphonů, oproti klasickému modelu Sensation máme čest hlavně s upraveným vzhledem konstrukce. Navýšil se mírně i takt procesoru, hlavním lákadlem však má být vylepšený hudební výstup a špunty Monster řady Beats by Dr. Dre. Telefon se prodává samozřejmě i se síťovou nabíječkou a příslušným kabelem, podívejte se na video z vybalování.

Související články

HTC Sensation XE lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

HTC Sensation XE se mi určitě líbí víc než ostatní HTC, chválím červené doplňky na mřížce reproduktoru, tlačítka pod displejem a drobnosti na zadní straně. Tohle HTC patří mezi větší placky, k displeji s velikostí 4,3″ snad není co dodat. Z části kovové tělo v ruce chladí, na zádech jsou gumové neklouzavé díly.

Pozornost strhnou červené kabely sluchátek, dobře je najdete v kapse či kabelce. Špunty Monster hrají s jakýmkoliv telefonem, na kabelu obsahují tři tlačítka k posunu a zastavení skladby, rovněž pro přijmutí hovoru. Vespod je totiž i mikrofon. Koncovky špuntů jsou také zčásti kovové, v uších drží díky jednomu z několika párů adaptérů.

Na kvalitu mobilu a také hudebního projevu se podíváme v brzké recenzi.

Ukázkové HD video 1080p

Reklama