Huawei Ascend P6: tenký a perfektní stroj [preview]

Reklama

U tenkého Huawei se většina řečí točí kolem jeho zajímavého designu. Za pozornost stojí ovšem také rychlý hardware a nesrkývaná touha se zařadit mezi nejlepší telefony na trhu.

Huawei Ascend P6

Rozměry: 133 × 66 × 6 mm, 120 g
Displej: 4,7″, 720 × 1280 bodů, 16 mil. barev, IPS LCD
Procesor, systém: 4 jádra, 1500 MHz, Android
Paměť, úložiště, karta: 2000 MB, 8000 MB, ano
Data: GPRS  EDGE  HSDPA  HSUPA  Wi-Fi
Další konektivita: GPS  microUSB  3,5mm jack
Fotoaparát: 8 Mpx, video: 1080p autofokus  blesk
Podrobné specifikace
Aktuální cena HUAWEI Ascend P6 v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Huawei Ascend P6 s cenovkou pod 10 000 Kč patří určitě k zajímavým kandidátům ke koupi. Kromě NFC mu nechybí nic podstatného, tedy pokud netoužíte po bezdrátovém nabíjení nebo třeba LTE. Ascend P6 vypadá skvěle, za což může něco málo přes 6 mm „tlusté“ tělo.

HuaweiAscendP6_15HuaweiAscendP6_12

Kovová záda a boky vypadjí parádně, ostřejší hrany nejsou na škodu. Pod krytkami se schovaly karty SIM a microSDHC, pro vyjmutí slouží záslepka 3,5mm jacku sluchátek. Umístění na rohu není moc šťastné, navíc tu krytku nejspíš brzo ztratíte, když budete často poslouchat hudbu.

HuaweiAscendP6_14HuaweiAscendP6_11

Za pozornost stojí přibalené silikonové pouzdro pro ochranu mobilu. Telefonu nechybí informační dioda nad displejem. Telefon se vyznačuje plynulým chodem a na první seznámení má hned spoustu kladných bodů. Recenzi připravujeme, zatím se podívejte na výkon fotoaparátu a fullHD video níže. Fotky trpí přepálenými světlými místy, ostrost je v pořádku.

ippippippippippippippipp

Reklama